Hospodárska rada farnosti

Voľby do Hospodárskej rady farnosti (HR) sa uskutočnili v dňoch 19. – 26. marca 2023. Do volieb sa zapojilo 180 farníkov. Hospodársku radu farnosti Brezovica tvorí 9 volených členov. Farár farnosti ThDr. J. Barta sa zriekol možnosti priamo vymenovať niekoľkých členov HR a všetci menovaní boli zvolení zástupcovia. Jeden z prvých deviatich volených členov voľbu neprijal a preto bol vymenovaný v poradí ďalší volený zástupca.

Do Hospodárskej rady farnosti boli zvolení títo členovia: Milan Lužbeťák (67 hlasov), Peter Ujmiak (64 hlasov), Marián Ujmiak (29 hlasov), Eva Lužbeťáková (27 hlasov), Jozef Kovalik (25 hlasov), Veronika Motýľová (11 hlasov), Jarmila Pakosová (11 hlasov), Marián Turošák (10 hlasov), Iveta Škuláňová (8 hlasov). Títo zvolení zástupcovia farnosti do HR voľbu prijali.