Prezentácia našej farnosti, 22. 6. 23016

Dňa 24. 5. 2016 ma telefonicky oslovil náboženský redaktor otec Ján Sabol s prosbou, či by si naša farnosť mohla pripraviť prezentáciu farnosti do náboženskej relácie "Lupa" rádia Lumen. Ja som s tým súhlasil a oslovil som veriacich farnosti a spoločenstvá, aby si pripravili nejaké slovo do tejto relácie. Všetci oslovení súhlasili a tak si každý pripravil danú prezentáciu. V pastoračnej miestnosti pod kostolom sme s otcom Jánom natáčali predstavenie farnosti Brezovica. Teší ma, že takáto možnosť sa naskytla a že nás z rádia oslovili. Nech Všemohúci Boh aj naďalej žehná našu farnosť. Premiéra v rádiu Lumen bola 22. 6. 2016 a v repríze 25. 6. 2016 a 29. 6. 2016 Reláciu o našej farnosti si môžete vyhľadať v archíve Rádia Lumen (do vyhľadávania stačí zadať názov obce "Brezovica"). Nech sa páči.
V Našej farnosti prebehne aj Duchovná obnova farnosti. Jej plánovaný priebeh si môžete pozrieť aj na tomto odkaze.