Modlitby a prosby farnosti za SDM v Krakove, 25. 7. - 31. 7. 2016

Ako dobre vieme už dva roky plánované Svetové Stretnutie Mládeže sa má uskutočniť tento rok v susednom Poľsku v Krakove. Aj my Slováci a Slovensko sme hrdí, že tak blízko pri nás sa udeje niečo, čo pozná celý svet a hlavne mladí ľudia žijúci vo svete. Svätý Otec František spolu s mladými celého sveta a teda aj zo Slovenska a z našej farnosti Brezovica, chce viditeľným spôsobom, ako hlava katolíckej Cirkvi, na tomto stretnutí osloviť budúcnosť národa, teda tých ktorí chcú byť v mladom veku šíriteľmi Kristovej lásky a viery. Aj z našej farnosti vyšli niektorí mladí, ktorým som dal odporučenie na SDM. Som na nich hrdý, pretože ma povzbudzujú svojim postojom ku kresťanskej láske a zodpovednosti. Vo farnosti sa celý týždeň od pondelka do nedele budeme pred sv. omšou modliť za organizátorov, pomocníkov, mladých, kňazov a Svätého Otca desiatok sv. ruženca "Ktorý nám Ducha Svätého zoslal." Program SDM na tomto linku: http://www.svetovednimladeze.sk/program . Prosím svojich veriacich, aby taktiež v modlitbách mysleli na toto úžasné podujatie. Nech Všemohúci Boh a jeho nekonečná láska sprevádza toto stretnutie mládeže a nech Nebeský Otec požehnáva nášho svätého Otca Františka!