Modlitbové trojdnie matiek, 24. - 26. 6. 2016

V dňoch piatok, sobota a nedeľa sa konalo v našej farnosti modlitbové stretnutie matiek modliacich sa za svoje deti. Pani Katarína Jendrášková ma oslovila s týmto návrhom a ja som tento návrh prijal a podporil. Je dôležite nielen v našej farnosti, ale tak isto aj v iných farnostiach modliť sa za svoje deti. Verím, že viacej farnosti v našej diecézy je aktívnych v tomto spoločenstve. Vidím u niektorých matiek skutočnú horlivosť modliť sa za ochranu svojich deti nielen z pohľadu nebeskej ochrany aby sa ich deťom nikdy neublížilo, ale aj z pohľadu povzbudzovania svojich deti, aby neubližovali iným. S niektorými ženami z tohto spoločenstva sa stretávam a sú pre mňa povzbudením. Nech dobrotivý Boh žehná naše rodiny, ktoré netúžia iba po pozemských, ale aj po nebeských dobrách!