Vianočná kapustnica, 23. 12. 2015

Keďže deň pred tým som sa venoval mojím deťom, nechcel som zabudnúť ani na mojich veriacich priateľov, starších, dôchodcov, dospelých a mládež - veď aj oni sú moje deti - a preto na tento dátum som tesne pred Vianocami pod kostolom v novo zrekonštruovaných miestnostiach zorganizoval vianočné posedenie pri kapustnici. Nechcel som pred vianočnými sviatkami ostať sám a preto som sa potešil prijatím pozvania na túto akciu. Bola úspešná a preto všetkým mojim pozvaným hosťom chcem poďakovať za účasť na tejto agapé. Prišlo cez sto veriacich a ja som mal z toho veľkú radosť. Mám túžbu to zopakovať aj na sklonku tohto kalendárneho roka pred Vianocami. Nemohol som sa však všetkým venovať, lebo moji hostia prichádzali a odchádzali, takže bolo ťažké registrovať všetkých. Prajem si, aby takýchto akcií cez tento nový kalendárny rok bolo viac. Bože, pri všetkých našich stretnutiach buď naším hosťom.