Pastoračná rada farnosti

Voľby do Pastoračnej rady farnosti (PR) sa uskutočnili v dňoch 19. – 26. marca 2023. Do volieb sa zapojilo 180 farníkov. Pastoračnú radu našej farnosti tvorí 7 volených členov a jeden vymenovaný člen. Za člena Pastoračnej rady farnosti bol farárom ThDr. J. Bartom vymenovaný pán organista Andrej Škuláň. Niektorí farníci boli zvolení do Pastoračnej ale aj do Hospodárskej rady farnosti. Po dohode sme rozhodli, že tí, ktorí boli zvolení do Hospodárskej rady, sa zrieknu členstva v Pastoračnej rade, aby mali možnosť zapojiť sa aj iní.

Do Pastoračnej rady farnosti boli zvolení títo členovia: Veronika Pakosová (17 hlasov), Eva Lužbeťáková ml. (5 hlasov), Božena Hajdúková (5 hlasov), Jozef Gálik (5 hlasov), Martin Kaník (4 hlasy), Filip Pakos (4 hlasy), Miroslava Kovaliková (4 hlasy).

* - *
Členovia pastoračnej rady do marca 2023:
Milan Lužbeťák, Ing. Peter Ujmiak, Pavol Šuhaj, Jozef Kovalik, Eva Lužbeťáková, Jarmila Pakosová, Veronika Pakosová, Veronika Motýľová, Iveta Škuláňová