Socha fatimskej Panny Márie, 15. - 25. 11. 2013

Dňa 15. 11. 2013 do našej farnosti zavítala socha fatimskej Panny Márie. Je to pre nás veľká milosť, pretože jednak sa zvláštnym spôsobom k tejto Panne Márii Fatimskej môžme utiekať a jednak je to socha z celoslovenského večeradla, kde sa rozdávajú milosti mariánskym ctiteľom. V dekanáte sme boli oslovení prijať túto sochu do svojich farnosti. Prihlásili sme sa štyria kňazi, ktorí máme záujem o túto ponuku. Keďže sme ešte v Roku Viery a v jubilejnom roku sv. Cyrila a Metóda, považoval som za dôležite túto sochu P.M. prijať do farnosti. Každý deň pred sv. omšou máme jeden desiatok ruženca a v sobotu 23. 11. bude večeradlo spojené s fatimskou sobotou. Panna Mária fatimská, oroduj za našu farnosť.