Requiescat in pace, 18. 5. 2014

Oznamujem farnosti, že dňa 18.5.2014 nás do večnosti predišiel náš brat a člen farskej rady pán Stanislav Pakos vo veku 62. rokov. Ako som o ňom počul a z osobnej skúsenosti môžem povedať, že to bol veľmi dobrý, zodpovedný a nábožný človek. Bolo mi povedané, že patril medzi tých, ktorý sa najviac podieľali na stavbe kostola sv. Cyrila a Metoda a farskej budovy. Zo svojej skúsenosti som ho vnímal ako človeka, ktorý farnosti vždy chcel pomôcť a to nielen slovom, ale hlavne činom. Veľmi rád som počúval jeho rady, ktoré boli pre farnosť vždy prínosom. Navštívil som ho pred dvoma mesiacmi, aby som sa s ním opäť poradil na prácach, ktorými sme chceli pokračovať v úprave kostola. Stanko, ako duchovný otec Ti chcem poďakovať za všetku ochotu a lásku, ktorú si preukazoval mojej farnosti. Som presvedčený, že dobrotivý Pán Boh Ťa už vo večnosti ovenčil nebeskou slávou. Odpočinutie večné daj mu Pane, a svetlo večné nech mu svieti.