Prvé zasadanie novej pastoračnej rady farnosti, 20. 4. 2018

Dňa 20. 4. 2018, t.j. v piatok, zasadala v priestoroch pastoračnej miestnosti pod kostolom novozvolená Pastoračná rada farnosti. Jej úloha je pomáhať pánu farárovi v pastoračných úlohách farnosti. Cez nich počúvať hlas veriacich a prezentovať ich na farskom fóre rady. Som rád, že mi chcú pomáhať nezištne pri pastorácii farnosti. Členovia: Milan Lužbeťák, Eva Lužbeťáková, Ing. Peter Ujmiak, Pavol Šuhaj, Jarmila Pakosová, Viera Pakosová, Veronika Motýľová, Iveta Škuláňová, Jozef Kovalik. Na PRF sme si pripravili plán a rozdelili úlohy, ktoré nás čakajú pred a počas významného 25.- výročia jubilea farnosti. Výsledky plnenia úloh budú veriaci vnímať v pripravovanom priebehu duchovných akcii. Som rad, že mohli hneď na prvom stretnutí odprezentovať svoj postoj pri úlohách, názoroch a nápadoch. Bolo toho veľa a samozrejme o všetkom budú veriaci postupne informovaní.