Krátka spomienka na adventné a vianočné obdobie

Dodatočne by som chcel uverejniť aspoň niekoľko fotografií z vianočného obdobia a ešte raz sa poďakovať za účasť na rorátnych sv. omšiach v Advente a za prípravu raňajok pre deti. Rovnako ďakujem za účasť na adventnej kapustnici, za pomoc s organizovaním tejto akcie, za jej prípravu a milodary.
S úctou a vďačnosťou si spomíname na nášho dlhoročného pána kostolníka Petra Števaňáka, ktorý na sviatok Narodenia Pána 25. decembra 2019 zaopatrený sviatosťami vo veku 83. rokov odovzdal svoju dušu Stvoriteľovi. Nech ho Pán bohato odmení za jeho službu našej farnosti.
Ešte raz ďakujem všetkým, ktorí sa podieľali na vianočnej výzdobe kostola a jeho okolia, spevokolu a folklórnemu súboru za spev, deťom a mládeži za prípravu jasličkovej pobožnosti.
Ďakujem tým, ktorí sa zapojili do koledovania Dobrej noviny a tým, ktorí ste koledníkov prijali a podporili Dobrú novinu. Ako som uviedol, v našej farnosti sa vyzbieralo 1850,-€. Za všetko Pán Boh zaplať.