50.- výročie pána kostolníka Milana, 8. 2. 2017

Dňa 8. 2. 2017 sa náš pán kostolník Milan Lužbeťák dožil krásneho okrúhleho jubilea 50 rokov života. Chcem mu spolu s celou svojou farnosťou popriať veľa zdravia, šťastia, lásky, radosti a Božieho požehnania. Zároveň mu chceme zaželať veľa síl a ochoty, aby aj naďalej, spolu so svojou manželkou Evkou, vykonávali Bohu milú činnosť náležitú v Božom chráme. Okrem služby kostolníka je aj rozdávateľom svätého prijímania a spolu so svojou pani manželkou a aj dcerkou Evkou lektorom pri čítaní starozákonneho a novozákonného čítania vo svätej omši. Nech ho spolu s celou jeho rodinou v tejto službe kostolníka ešte dlhé roky Pán Boh požehnáva a svätá Panna Mária ochraňuje. Počas svojej kňazskej služby mi za 19 rokov Pán Boh doprial a požehnával vždy dobrých kostolníkov, za čo Všemohúcemu Bohu veľmi ďakujem. Všemohúci a večný Bože, neustále požehnávaj tých, ktorí s láskou pomáhajú a slúžia tým, ktorých si ustanovil za služobníkoch Tvojho oltára, na ktorom sa Ty sám za nás obetuješ. Skrze Krista nášho Pána. Amen.